محل تبلیغات شما
نازی سنتر یک تارنمای فارسی زبان بود که به صورت تخصصی به نقد و بررسی ناسیونال سوسیالیسم و  رایش سوم، با نگاهی بنیادی و مدارکی مستند می پرداخت.  این تارنما یکی از تأثیرگذارترین و مهم ترین پایگاه های تاریخی برای مطالعه ی اهداف جنگ جهانی دوم به شمار می رفت که متاسفانه پس از مدتی از دسترس خارج شد. اگر عناوین را دنبال می کردید به مرور به باورها و واقعیت هایی می رسیدید که تصورش برای فاتحان جنگ  مشکل بود. از نظر من این پژوهش ها از ابعاد زیادی حایض اهمیت است. اول آنکه جنگ جهانی دوم اثرات سویی بر تمامیت عرضی ایران نهاد و در شرایطی که مردم این سرزمین گرفتار فقر و قحطی و بدبختی بودند متفقین به دنبال کشیدن شیره ی جان این ملت  مفلوک و تکه تکه کردن سرزمینشان برآمدند، چه بسا اگر جنگ به نفع متحدیدن پایان می یافت زندگی ما رنگ دیگری می باخت. از طرف دیگرهمواره فاتحان هر نبرد نگارندگان آن تاریخ اند آنها مانند نقاشان ماهر رنگ  حدقه و دروغ به یکدیگر می آمیزند تا در پس آن سیاهی ها و زشتی ها ی خود را پنهان کنند. شاید جالب باشد که بدانید مدیر آن تارنما مرد بیست و اند ساله ی جوانی بود که صرفا به جهت علایق تاریخی این تارنما را راه اندازی کرده بود اگرچه قوت ویدیوها و عمق منابع،  سر درون را طور دیگری فاش می کرد و من در عجب بودم که چطور یک نفر با آن سن کم این منابع را گردآوری کرده است.

درفش سنبل یک ملت است یا نماد حکومت حاکم؟

آنچه درباره نازی سنتر باید بدانید

هر چی آرزوی خوبه مال تو...

ی ,جنگ ,ها ,تارنما ,جهانی ,تاریخی ,این تارنما ,جهانی دوم ,نازی سنتر ,جنگ جهانی ,بود که

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Denise's game ورود به کورد پاتوق ثبت ارزان شرکت - مشاوره ثبت شرکت مجله فارسی recatiti دانلود پروژه و مطالب اموزشی وبلاگ دامپزشکی دکتر لامعی . نماینده فروش تنور گازی خانگی گنبد صنعت انجمن آلزایمر خیریه امام جواد (ع)